انواع کفپوش

انواع کفپوش

اجرای کفپوش اپوکسی و پلی اورتان

کفپوش اپوکسی یک محصول دو جزئی میباشد که دارای خواص مقاومتی عالی از جمله مقاومت مکانیکی بالا ، مقاومت سایشی بالا ، مقاومت شیمیایی عالی در برابر مواد قلیایی و اسیدها روغنی هاو چربی ها و همچنین ایجاد سطحی صاف و صیقلی مورد استفاده وسیعی در سالن های تولیدی مراکز صنعتی ، شیمیایی ، بیمارستانی ، نیروگاهی ، فرودگاهی و ….. پیدا کرده است.

اجرای کفپوش اپوکسی سه بعدی​

کفپوش سه بعدی اپوکسی سه بعدی جلوه ای زیبا و شیک به محیط داخلی خانه شما میدهد . کفپوش سه بعدی با کمک گرفتن از چاپ سه بعدی و همچنین رزین اپوکسی اجرایی می شود . کفپوش اپوکسی سه بعدی میتواند محیط داخلی خانه شما را متفاوت از دیگران و با جلوه ای فوق العاده نشان بدهد.

اجرای کفپوش آر ملات​

اجرای کف سازی هارد ملات بیشتر در مکان های صنعتی کاربرد دارد و در اصل هارد ملات یک بتن پر مقاوم با ضخامت 1 تا 2 سانتی متر می باشد. اجرای هارد ملات بر روی بتن تازه انجام می شود و در صورت قدیمی بودن بتن، حتما باید حداقل 8 سانتی متر بتن تازه ریخته شود بعد هارد ملات اجرا شود و زمانی که 13 ساعت از عمر بتن گذشته باشد به آن بتن قدیمی گویند.

اجرای کف پوش بتن استامپی - بتن دکوراتیو

بیشتر مصرف کف دکوراتیو بتن سنگ – بتن منقش در محوطه های باز ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و اماکن عمومی می باشد، حتی شهرداری ها و سازمان های حمل و نقل نیز از کف دکوراتیو بتن سنگ در بسیاری از پروژه های خود مانند پارک ها، استادیوم ها و فضاهای فرهنگی، ورزشی و هنری، به دلیل زیبایی منحصر به فرد، قیمت قابل رقابت با سایر مصالح و اجرای سریع آن استفاده می کنند.

اجرای کفپوش بتن سخت

بتن سخت یک نوع سخت کننده سطح برای کف بتنی است. این محصول شامل مواد معدنی و مصنوعی، مواد کاربردی و رنگدانه ها است. بتن سخت صنعتی به عنوان یک پوشش نهایی بر روی یک اسلب بتنی تازه اعمال می شود، محصولی که کفپوش بتنی را برای ایجاد یک پوشش مقاوم در برابر سایش مقاوم می کند. بتن سخت از ترکیب مواد سخت معدنی و سنگدانه هایی با مقاومت و سختی بسیار بالا تشکیل شده است.

اجرای آب بندی

آب بندی سازه های بتنی مانند مخازن ، استخرهای بتنی ، دیوارهای هائل با استفاده از متریال مخصوص مانند آب بندهای پلی مری ، نفوذگرها و یا مواد پلی اوره . با توجه به شرایط پروژه و میزان تراوش آب محصول مناسب معرفی و استفاده می گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما